تبلیغات
جهاد اقتصادی با اقتصاد مقاومتی
اقتصاد مقاومتی حربه‏ای از سوی رهبر برای مقابله با استكبار جهانی است

غلامرضا خانکشی پور،استاد دانشگاه با بیان اینكه اقتصاد مقاومتی حربه‌ای از سوی رهبر برای مقابله با استكبار جهانی است، افزود: دشمن برای دو دهه آینده ایران اسلامی برنامه‏ریزی كرده است تا ایران نتواند به جایگاه واقعی خود دست یابد.

غلامرضا خانكشی‌پور، استاد دانشگاه در گفت‏وگو با خبرگزاری قرآنی ایران(ایكنا) شعبه گیلان، با اشاره به الزامی‌بودن اقتصاد مقاومتی، اظهار كرد: دشمنان قابلیت و توانایی انقلاب اسلامی را به خوبی دریافته‌اند و باترفندهای مختلف در پی ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند و جنگ اقتصادی آخرین ضربه آن‌ها به جمهوری اسلامی ایران است.

وی با بیان اینكه اقتصاد مقاومتی حربه‌ای از سوی رهبر برای مقابله با استكبار جهانی است افزود: دشمن برای دو دهه آینده ایران اسلامی برنامه‏ریزی نموده است تا ایران نتواند به جایگاه واقعی خود دست یابد.

این استاد دانشگاه تصریح كرد: هدف استكبار و دشمنان نظام از ایجاد محدودیت‌ها و تحریم‌ها و تهدیدها و تهاجم فرهنگ و تمهیداتی كه در نظام بانكی و ارزی پیش بینی كردند برای ضربه زدن و نابودی اسلام و ایران است.

خانكشی‌پور گفت: اقصاد مقاومتی مجموعه‌ای از فعالیت‏هایی است كه ما را نسبت به تحریم‏ها و واكنش‌های دشمنان بیمه می‏كند. ایران تنها كشوری در دنیا است كه توانسته فراتر از مرزهای خود حركت كند و با ایجاد یك نظام ایدئولوژی به افتخارات بالایی دست یابد.

كارشناس اقتصادی با بیان اینكه اقتصادی مقاومتی موجب برتری ایران در همه زمینه‌ها خواهد شد گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی به ما شخصیت اول بودن می‏دهد.

خانكشی پور گفت: اگر اقتصاد مقاومتی در سیاست‏گذاری و برنامه‏ریزی‏های كلان و خرد كشور اجرا شود قطعا شاهد بازخورد بسیار مناسبی در جهت پیشرفت كشور خواهیم بود.
طبقه بندی: اقتصاد مقاومتی،

(function (d) {var url = location.protocol+'//api.sabavision.com/pox/poxjs.js';d.write('